AON ->30 stycznia, 2020

Dom Studencki AON „Partyzant”, bl. 112
ul. E. Gierczak 8
00-910 Warszawa

Dom Studencki „Partyzant” jest budynkiem położonym nieopodal poligonu i strzelnicy „Legia”, przy skrzyżowaniu al. gen. Chruściela „Montera” oraz ul. Emilii Gierczak.

Akademik zapewnia pokoje jedno, dwu i trzyosobowe dla 196 studentów. Budynek składa się z dwóch pięter przeznaczonych wyłącznie dla studentów i doktorantów. Parter wypełnia hol z recepcją i sklepikiem akademickim, pomieszczeniami administracji oraz kotłownią, pralnią, suszarnią oraz prasowalnią. Na pierwszym piętrze znajduje się sala wykładowa, sala telewizyjna, jak również siłownia zorganizowana przez mieszkańców Domu Studenckiego (kluczami do niej dysponuje Rada Mieszkańców). Na parterze znajduje się schowek na rowery.

Dom Studencki „Partyzant” dysponuje na każdym piętrze kuchnią, wyposażoną w płyty elektryczne, piekarniki i kuchenki mikrofalowe. Dom Studencki „Partyzant” posiada bezprzewodowe punkty dostępowe do sieci Internet AON o przepustowości 30 Mbps.

Regulaminu przyznawania miejsc w Domu Studenckim Akademii Obrony Narodowej

Published by: